top of page

Naše služby

vysivanie.jpg
VYŠÍVANIE

Výšivka patrí medzi moderné formy označenia textilu. Vyšívané logo je oproti potlači krajšie, elegantnejšie a najmä trvácne. Používame vysokokvalitné nite, vďaka ktorým sú výšivky krásne lesklé a odolné voči vplyvom pracích práškov a slnečnému žiareniu.

Vyšívame na tričká, mikiny, bundy, šiltovky, froté, fleec, krstové košieľky, látky, ale aj na tenisky, kožené topánky (kopačky), kotníkové dámske topánky, čižmy, opasky, remene, ruksaky, vrecúška, …

Kto sa rozhodne pre výšivku, rozhodne neoľutuje

2-uvprint.jpg
UV POTLAČ

Disponujeme UV tlačiarňou MUTOH, do ktorej sme schopní vložiť predmety v max ploche 470 x 310 mm až do výšky 70 mm.

Výhodou UV tlače je, že potlačený predmet je okamžite suchý a netreba čakať na dosušenie ako v prípade tampoprintu. Ďalšou, nie menej podstatnou, výhodou je, že netreba vyrábať tzv. klišé, ale je možné potláčať už od jedného kusu priamo na predmet, čo využívame napríklad na tlač ikon na drevo.

UV tlačiareň japonskej značky MUTOH dokáže tlačiť v rozlíšení 1200 na 1200 dpi čo je kvalita fotografie. Podkladový materiál môže byť rôzny – plasty, drevo, plexisklo, silikón, sklo, kov, ale i lepenka; alebo textil.

gravir_edited.jpg
GRAVÍROVANIE LASEROM

Veľmi obľúbeným brandom je značenie predmetov laserovým výpalom. Takýto brand je trvácny, moderný a efektný.

Gravírujeme do:

 • skla – poháre na svadbu, stužkovú, firemné rauty, rodinné oslavy, alebo jubileá, podobne fľaše s vygravírovanou podobizňou oslávenca, sklenené plakety.

 • dreva – rôzne nápisy, označenia, fotografie, …

 • acrylátu (plexisklo) – výrezy písmen a nápisov, …

 • kože – texty, označenia, foto, ..

 • kovu – logá firiem, venovania, medaile, ocenenia, …


 

nalepka auto.jpeg
POLEP MOTOROVÝCH VOZIDIEL

​Firemný automobil je najlacnejšou reklamnou plochou, ktorú je škoda nevyužiť. Vaše vozidlá denne vidí množstvo ľudí, ktorí by Vaše služby veľmi radi využili. Motorové vozidlo je dnes ako billboard na kolesách. Reklama umiestnená na aute sa dostane aj do miest, kde sú iné statické reklamné nosiče zakázané. Navyše auto so zaujímavým designom reklamy zaujme všade tam, kde príde.


 

buttony.jpg
VÝROBA BUTONOVÝCH ODZNAKOV

Reklamné buttony alebo placky, plaky či gombíky… nosič, ktorý ponúka široké využitie.

V 80-tych rokoch sa nosili ako módne odznaky… každá popová alebo rocková hviezda mala tento symbol doby na svojej rifľovej bunde… a samozrejme tiež každý správny fanúšik… Táto móda teraz zažíva svoje retro a odznaky sa znovu vracajú a nachádzajú svoje miesto v reklame a kampaniach.

Technológia výroby buttonov poskytuje oveľa viac možností. Okrem komplexnej ponuky odznakov rôznych veľkostí a tvarov, vám ponúkame aj výrobu magnetiek, otváračov na fľaše, príveskov, zrkadielok, …

Ponúkame výrobu odznakov od priemeru 25 mm až po priemer 58 mm.


 

Ok Computer Pink Print T-Shirt
POTLAČ NA TEXTIL

U nás na firme hovoríme – „Čo na srdci, to na tričku“…  Tričko, mikina, šiltovka je vhodným nosičom message-u na rôzne kampane i podujatia.

Dnes už dokážeme potlačiť textil v rôznych vizualizačných kvalitách – od jednoduchých nápisov formou flex, alebo flock fóliou, cez sieťotlač, digitálnu tlač až po potlač fóliou na ktorej je digitálne vytlačená napr. fotografia.

Potlačiť vám dokážeme prakticky akýkoľvek textilný podkladový materiál, nezáleží na hrúbke, ani na prevedení.


 

Clothing Store
PREDAJ REKLAMNÉHO TEXTILU

Naša firma je obchodným partnerom dvoch najväčších veľkoskladov v Európe. V širokej škále textílií nájdete tričká, polotričká, mikiny, softshellové bundy, čiapky, šiltovky, ale i nohavice, osušky, topánky, papuče a to všetko v pánskych, dámskych i detských veľkostiach.

Ponúkame rôzne známe i menej známe značky, od vyššej strednej až po TOP kvalitu hodnotné v obľúbenosti medzi zákazníkmi.

Neon Hello
VÝROBA REKLAMY
 • Svetelná reklama, 3D efekt, neón efekt

 • LED efekty do interiéru a exteriéru,

 • Reklama na veľkoplošných LED obrazovkách

 • Tlač prezentačných materiálov (letáky, infobrožúry,…),

 • Video a foto služby,

 • DTP služby, zalamovanie textov do katalógov a manuálov

 • Organizovanie firemných a kultúrnych podujatí (ozvučenie, pódia, osvetlenie, veľkoplošná LED obrazovka, moderovanie,…)

 • Veľkoplošná reklama na plachty a komatexové dosky

 • Reklamný polep áut – polep krátkodobý na kampane, dlhodobý na firemné vozidlá

Hotel Key
VÝROBA PRÍVESKOV A KĽÚČENIEK
 • Skoncujte s obyčajnými zväzkami vašich kľúčov a ozdobte ich zaujímavým príveskom. A to nielen vy sami, pretože prívesky na kľúče sú aj perfektným darčekom, s ktorým zaručene neurobíte chybu. Ponúkame celú radu variantov, ktoré dokonale padnú do oka nielen vám, ale iste aj vašim klientom a priateľom.

 • Naše prívesky na kľúče zaistia, že aj ten najobyčajnejší zväzok kľúčov už nebude ako predtým. A to nielen po estetickej stránke, ale aj po tej praktickej, pretože niektoré prívesky na kľúče sú vybavené žetónom do nákupného vozíka.

 • Stačí len vybrať ten skutočne pravý, ktorý vás zaujme na prvý pohľad.

Colorful Pens
REKLAMNÉ A PROPAGAČNÉ PREDMETY

Ponúkame širokú škálu reklamných predmetov (RP), u nás si vyberie naozaj každý. RP sú vhodným darčekom nie len pri rôznych kampaniach (firemných, politických, …), ale sú aj vhodným darčekom pri rôznych príležitostiach ako jubileá, firemné oslavy, promócie, … Možno práve pre to sa zvykne reklamným predmetom hovoriť aj upomienkové predmety – niečo pripomínajú.

Zároveň sú to veľmi praktické predmety do bežného života a popri tom sú nosičmi informácie, ktorú ako darca potrebujete dostať medzi svojich obchodných partnerov. Z vlastných skúseností vieme, že darček poteší, aj keď je to len maličkosť.

bottom of page